Fit event roku: Pojď se s námi podívat na akci se známými tvářemi slovenské fitness značky Nebbia. Čím tě dostanou do formy?

Dost bylo nudných přednášek o dietách – v sobotu 28. května v EVENT House objevíš, jak zábavný a chutný může být aktivní život s NEBBIÍ. NEBBIA, slovenský fitness fashion lídr připravuje velkolepé sportovní akce pro všechny ženy, jejich partnery a děti.

Ať už jsi jogínka, fitnesska, běžkyně, turistka nebo je tvou hlavní disciplínou honění potomstva, na tomto eventu si přijdeš na své i ty!

„Myšlenka zorganizovat event pro ženy vznikla při tvorbě nové dámské kolekce FEEL GOOD, LOOK GOOD, jejímž prostřednictvím chceme zaměřit pozornost na to, jak moc je důležité cítit se dobře,“ prozradila hlavní módní designérka v NEBBIA Stanka Pecková. „My ženy jsme jako květina. Když se o sebe staráme, tak krásně kveteme, když ne, vidět, jak vadneme. Tímto eventem chceme ženám připomenout, aby si našli čas i na sebe a dovolili si rozkvést.”

Přesvědč se, že tento event je i pro tebe! Tady najdeš program přednášek a tréninků.

Na eventu FIT DEN si budeš moci zacvičit pod dohledem předních instruktorek jógy a fitness trenérek, jako jsou například Lýdia Lučeničová, Vanda Gallo či Martina Takáčová. O to, aby si z eventu odešla motivovaná a prosycená zdravými informacemi se postarají odborníci a inspirativní osobnosti z oblasti seberozvoje, zdravé výživy a fyzioterapie. Na eventu si vyslechneš přednášky od Tomáše Pošvance, Tatiany Kyselové, Nikolety Vujisić či od Vierky Ayisi. Během celého dne tě bude programem doprovázet moderátorka Erika Barkolová.

Všechny důležité informace jsme pro tebe shrnuli zde:

  • NEBBIA otevře brány eventu v 9:30, program oficiálně začíná v 10:00 a končí v 18:00.
  • Akce se koná v obou sálech Event House-u, takže můžeš pohodlně střídat tréninky se zajímavými přednáškami.
  • Na místě jsou samozřejmě zajištěny sprchy, šatny i dětský koutek s animátorem
  • Po zakoupení vstupenky dostaneš při vstupu DÁRKY jako karimatku na cvičení, NEBBIA náramek a balíček s fit dobrotami.
  • V ceně vstupenky je také zahrnuto občerstvení a pití, v případě zájmu si účastnice budou moci zakoupit další chutná jídla od partnerů eventu.
  • Vstupenka navíc slouží jako 20 € poukaz na nákup nové kolekce v NEBBIA pop up store přímo na eventu.

„V rámci naší dlouhodobé snahy snížit množství textilního odpadu se bude na eventu konat i zákaznický bazar, na kterém si budou moci účastnice mezi sebou prodat své nenošené NEBBIA kousky a dát jim tak ještě druhou šanci na využití. Srdečně zveme všechny aktivní ženy, mámy, dcery, aby si přišly užít spolu s námi den plný informací, inspirace a sportu. Je čas na chvíli se zastavit a věnovat pozornost samé sobě,“ říká marketingová manažerka Jarka Huljaková.

Tento den změní tvůj pohled na zdravý životní styl! Rezervuj si čas na sebe a pořiď si vstupenku ještě dnes.

Discover

Sponsor

Latest

Manželovi jsem řekla jednu věc ze své minulosti: Netušila jsem však, co to udělá s naším vztahem

Moje minulost je mou součástíRenáta neměla nouzi o nezdařené vztahy a možná i proto jí na současném manželství tak velmi záleželo. "Chtěla...

Už zase otravují! Dají se mouchy a komáři odpudit bez použití chemie?

Čas strávený v zahradě nebo při posezení na terase je jedním z nejkrásnějších letních požitků. Často nám ho však znepříjemňuje hmyz, který...

Chystáte se kupovat pračku? Tyto funkce vám zjednoduší život

Přemýšlíte nad výměnou pračky za nový model? Děláte správně. Starší kousky mají totiž často nepřiměřeně dlouhé cykly, použijí desítky litrů vody navíc...

Chcete mít pěkný vchod? Vyzdobte ho rostlinami podle sezóny

Střídání ročních období přináší přirozenou obměnu zahrady a jejího vzhledu. Tyto změny můžeme krásně ukázat již při vstupu do příbytku a navodit...

Do komunikace s partnerem vsuňte tuto větu! Spousta věcí se změníMáte občas pocit, že mezi vámi a partnerem je jaksi příliš nedorozumění?

Případně, že malé konflikty rychle eskalují a následně už z vašich úst odeznívají věty, které toho druhého velmi zraňují? Potom to může...