Fit event roku: Pojď se s námi podívat na akci se známými tvářemi slovenské fitness značky Nebbia. Čím tě dostanou do formy?

Dost bylo nudných přednášek o dietách – v sobotu 28. května v EVENT House objevíš, jak zábavný a chutný může být aktivní život s NEBBIÍ. NEBBIA, slovenský fitness fashion lídr připravuje velkolepé sportovní akce pro všechny ženy, jejich partnery a děti.

Ať už jsi jogínka, fitnesska, běžkyně, turistka nebo je tvou hlavní disciplínou honění potomstva, na tomto eventu si přijdeš na své i ty!

„Myšlenka zorganizovat event pro ženy vznikla při tvorbě nové dámské kolekce FEEL GOOD, LOOK GOOD, jejímž prostřednictvím chceme zaměřit pozornost na to, jak moc je důležité cítit se dobře,“ prozradila hlavní módní designérka v NEBBIA Stanka Pecková. „My ženy jsme jako květina. Když se o sebe staráme, tak krásně kveteme, když ne, vidět, jak vadneme. Tímto eventem chceme ženám připomenout, aby si našli čas i na sebe a dovolili si rozkvést.”

Přesvědč se, že tento event je i pro tebe! Tady najdeš program přednášek a tréninků.

Na eventu FIT DEN si budeš moci zacvičit pod dohledem předních instruktorek jógy a fitness trenérek, jako jsou například Lýdia Lučeničová, Vanda Gallo či Martina Takáčová. O to, aby si z eventu odešla motivovaná a prosycená zdravými informacemi se postarají odborníci a inspirativní osobnosti z oblasti seberozvoje, zdravé výživy a fyzioterapie. Na eventu si vyslechneš přednášky od Tomáše Pošvance, Tatiany Kyselové, Nikolety Vujisić či od Vierky Ayisi. Během celého dne tě bude programem doprovázet moderátorka Erika Barkolová.

Všechny důležité informace jsme pro tebe shrnuli zde:

  • NEBBIA otevře brány eventu v 9:30, program oficiálně začíná v 10:00 a končí v 18:00.
  • Akce se koná v obou sálech Event House-u, takže můžeš pohodlně střídat tréninky se zajímavými přednáškami.
  • Na místě jsou samozřejmě zajištěny sprchy, šatny i dětský koutek s animátorem
  • Po zakoupení vstupenky dostaneš při vstupu DÁRKY jako karimatku na cvičení, NEBBIA náramek a balíček s fit dobrotami.
  • V ceně vstupenky je také zahrnuto občerstvení a pití, v případě zájmu si účastnice budou moci zakoupit další chutná jídla od partnerů eventu.
  • Vstupenka navíc slouží jako 20 € poukaz na nákup nové kolekce v NEBBIA pop up store přímo na eventu.

„V rámci naší dlouhodobé snahy snížit množství textilního odpadu se bude na eventu konat i zákaznický bazar, na kterém si budou moci účastnice mezi sebou prodat své nenošené NEBBIA kousky a dát jim tak ještě druhou šanci na využití. Srdečně zveme všechny aktivní ženy, mámy, dcery, aby si přišly užít spolu s námi den plný informací, inspirace a sportu. Je čas na chvíli se zastavit a věnovat pozornost samé sobě,“ říká marketingová manažerka Jarka Huljaková.

Tento den změní tvůj pohled na zdravý životní styl! Rezervuj si čas na sebe a pořiď si vstupenku ještě dnes.

Discover

Sponsor

Latest

Dcera se mi nikdy s ničím nesvěřila: První těhotenství ji natolik změnilo, že udělala něco, co bych nikdy nečekala

Jana své dceři Lence nerozuměla. Někdy se jí zdálo, že ji zcela nepoznává a to, co si lidé vysvětlovali jako pubertální odcizení,...

Eroze zubů, ekzém či potrat? Mnozí netuší, co je za tím

Celiakie je geneticky podmíněná, celoživotní a nevyléčitelná přecitlivělost na lepek (gluten) na autoimunitním podkladu. Neadekvátní reakce imunitního systému vede k chronickému zánětu...

Potraviny, které vám pomohou více než klasické vitamíny: Lékařka prozradila, v čem to je

Tyto potraviny vás nejen zasytí, ale mají i množství zdravotních benefitů. Jsou zdravé, chutné, obsahují dávku nejdůležitějších vitamínů jako A, C, D,...

Do komunikace s partnerem vsuňte tuto větu! Spousta věcí se změníMáte občas pocit, že mezi vámi a partnerem je jaksi příliš nedorozumění?

Případně, že malé konflikty rychle eskalují a následně už z vašich úst odeznívají věty, které toho druhého velmi zraňují? Potom to může...

Otec se chvíli po rozvodu s mámou okamžitě oženil: Toto mi ukázalo, že za tím není nic víc než mužské ego

Lenčin otec to s mámou měl už delší dobu nahnuté. Neustálé hádky, nedorozumění ve společnosti, osočování a vzájemné obviňování se táhly už...